مقایسه مکمل تقویتی پروموتور ال و پلاس آمینو


مقایسه مکمل پروموتور ال و مکمل پلاس آمینو

مکمل تقویتی پلاس آمینو ۱ کیلوگرمی

وقتی دچار ضعف هستیم و نمی توانیم برخی کارها را با تمرکز انجام دهیم، پیشنهادات مختلفی از نظر تغذیه ای به ما می شود که اکثراً در جهت تقویت و بهبود است.
اما این زنبور های زحمتکش و پر تلاش عسل، غذایی مغذی و مقوی به نام گرده گل دارند و وقتی در فصلی گرده گل نباشد، اوضاع خراب می شود. این جا است که داروهای تقویتی زنبورعسل برای کمک به زنبورها در زنبورداری ها به فروش می رسد.
اما همان گونه که شاید شما هم تجربه کرده باشید، کمبود مواد مغذی در بدن باعث واکنش های عصبی و انزوا می شود. اگر شهد و گرده مناسب در طبیعت نباشد، زنبور ها هم علاقه ای به چراگری ندارند و هم اینکه عصبانی تر می شوند و با توجه به اینکه ورودی گرده و شهد کافی نمیباشد و موجب کاهش تخم ریزی زنبور و روز ب روز از جمعیت کلنی کاسته میشود در این مواقع زنبوردار با استفاده از مکمل های تقویتی این کم و کاستی کلنی را باید تامین کند در نهایت به مقایسه مکمل های تقویتی خواهیم پرداخت .


1- پرومتور ال مکمل شرکت کالیر اسپانیا

 • ویتامین +  اسید آمینه
 • گروه دارویی: ویتامین
 • شکل دارویی: محلول خوراکی
 • ترکیب: هر لیتر محلول حاوی:

ال آلانین ،پرولین ،آرژنین ،سرین اسید آسپارتیک ،ترئونین ،فنیل آلانین تیروزین ،سیستین ،والین،اسید گلوتامیک،ویتامینB1،گلیسین، ویتامین B2،هیستیدین،نیکوتین آمید،ایزولوسین،دکسپانتنول لوسین،ویتامین B6،لیزین،ویتامین H متیونین،اینوزیتول

مصرف در زنبور عسل

تحریک تخمگذاری ملکه .افزایش تولید ژله رویال برای نوزادان و افزایش طول عمر زنبور ها و جبران کمبودها با پرموتر ال
پرموتورال ترکیبی است از اسید امینه های ضروری وویتامین های گرو ب که می تواند به عنوان جانشین گرده ومکمل گرده در زنبور عسل مورد استفاده قرار گیرد
روش مصرف به عنوان جانشین گرده میزان2.3کیلوگرم پودر شکررا با600 گرم عسل و60سی سی پرموتورال مخلوط کرده خوب خمیر حاصله را ورز داده وبعد خمیر حاصله را برای هر کندو به میزان 100تا150 گرم مصرف می نماییم.
روش مصرف به عنوان مکمل گرده همراه با شربت :2تا3سی سی در یک لیتر شربت
زمان مصرف:

 1. زمانی که گرده در طبیعت وجود نداردمثل اوایل اسفند یا اوایل گرمسیر
 2. زمانی که گلها دچار سرمازدگی می شوند
 3. فواصل بین باز شدن  گلها در طبیعت
 4. زمانی که گرده گل از ارزش پاینی برخوردار است مثل گرده ذرت یا کلزاو…
 5. زمانی که ریز گردها زیاد می شود
 6. در زمان بیماریها

BEE VIT PLUS AMINO

مکمل خوراک زنبور عسل | مکمل محلول در آب Bee Vit Plus Amino با ویتامین ها و اسیدهای آمینه. ترکیب – در هر 1000 گرم.

 1. ویتامین A
 2. ویتامین D3
 3. ویتامین E
 4. ویتامین K3
 5. ویتامین سی
 6. ویتامین B1
 7. ویتامین B2
 8. ویتامین B6
 9. ویتامین B12
 10. اسید فولیک
 11. اسید پانتوتنیک
 12. نیاسین
 13. آمینو اسید (لیزین، متیونین، ترئونین، تریپتوفان والین، گلیزین، ایزولوسین، آرژنین)

پشتیبانی تا دوز 3-1 گرم به ازای هر کیلوگرم غذای مکمل زنبور عسل (شکر-آب، شربت، خمیر شکر، وانیل، پای گرده) بسته به نیاز افزایش یافته کندو. استفاده محصول Bee-Vit Plus Amino با حضور متعادل ویتامین ها و اسیدهای آمینه یک مکمل غذایی می باشد که با استفاده از آن به موارد زیر دست پیدا می کنیم:
1. بهره وری زنبورها را افزایش می دهد.
2. باروری ملکه زنبور عسل را افزایش می دهد.
3. مشخصات ویتامین عسل و گرده را به خوراک زنبور عسل می دهد.
4.ارزش بیولوژیکی پروتئین موجود در زنبورهای غذا را افزایش می دهد
5.به تحریک مناسب زنبورها کمک می کند.
6.رشد صحیح نسل و زنبور عسل را افزایش می دهد.
7.زنبورها را تقویت می کند.
8.استرس ناشی از دسته های زنبورداری و شرایط آب و هوایی متناقض را کاهش می دهد.
9.تقویت سیستم ایمنی زنبورها در برابر بیماری های مختلف (انگلی، میکروبی، ویروسی)، با محافظت از زنبورها در برابر بیماری ها و مشکلات سلامتی.
10.زنبورها را برای مصرف خوراک اضافی فعال می کند
11.مکانیسم تغذیه زنبورها را فعال می کند تا مقدار لازم غذای زنبور را مصرف کند.
12.پرخاشگری زنبورها را کاهش می دهد. مناسب برای تمام مراحل و فصول زمانی که زنبور عسل فاقد عناصر غذایی دریافت شده توسط تغذیه طبیعی است. ویتامین ها به طور ویژه محافظت می شوند (کپسوله) به طوری که در دمای بالای جوش تغذیه زنبورها مقاومت می کنند. هیچ گونه اثری در عسل تولید شده باقی نمی گذارد.
مکمل خوراک زنبور عسل | مکمل مایع Bee Supra Amino با اسیدهای آمینه برای تغذیه زنبورها.
ترکیب – در هر 1 لیتر.آسپارتیک اسید
سرین
گلوتامیک اسید
گلیسین
هیستیدین
آرژنین
ترئونین
آلانین
پرولین
تیروزین
متیونین
والین
لیزین
ایزولوسین
لوسین
فنیل آلانین
آب مقطر تا
دوز1-10 گرم به ازای هر کیلوگرم غذای مکمل زنبور عسل (شکر-آب، شربت، خمیر شکر، وانیل، پای گرده)، بسته به نیاز افزایش یافته کندو. ویتامین ها به طور ویژه محافظت می شوند (کپسول).استفادهBee – Supra Amino یک مکمل غذایی از اسیدهای آمینه برای تمام خوراک زنبورها (شکر-آب، شربت، خمیر شکر، وانیل) به ویژه در پای گرده است. تقریباً شامل کل همه اسیدهای آمینه حیاتی شناسایی شده است که برای تغذیه زنبورها ضروری است. از آنجایی که بدون آن اسیدها نمی توان کل اسیدهای آمینه با فعالیت تحریکی را به دنبال نتایج زیر تشکیل داد:
1. افزایش قابل توجه پروتئین های خوراک زنبور عسل.
2. به طولانی شدن عمر زنبور عسل کمک می کند.
3. به تحریک مناسب زنبورها کمک می کند.
4. رشد صحیح فرزندان را افزایش می دهد.
5. تولید عسل را افزایش می دهد.
6. پرخاشگری زنبورها را کاهش می دهد.
7. مکانیسم پر شدن زنبورها را فعال می کند تا مقدار لازم غذای زنبور را مصرف کند.
مناسب برای تمام مراحل و فصول زمانی که زنبور عسل کمبود عناصر غذایی (اسیدهای آمینه) دریافتی توسط تغذیه طبیعی را دارد. مکمل غذایی مناسب به ویژه زمانی که زنبورها گرده بسیار کمی را جمع آوری می کنند. هیچ گونه اثری در عسل تولید شده باقی نمی گذارد
با توجه ب توضیحات داده شده و مقایسه ۳ نوع مکمل تقویتی یونانی و اسپانیایی ک متشکل از انواع ویتامین و اسید امینه های لازم برای رشد و تخم ریزی که سلامت کلنی را تامین میکند داراست اما در نتیجه مکمل 2 نوع مکمل یونانی کامل ترین ویتامین واسید های کافی برای رشد زنبور را محیا میکند که در سایت سایین شهد هم موحود میباشد.
جهت رفاه و دسترسی آسان تولیدکنندگان و پرورش دهندگان ما درسایت sayinshahd.ir محصولات باکیفیت را قرارداده ایم. شما میتوانید جهت تهیه مکمل های تقویتی زنبور عسل به سایت سایین شهد مراجعه کرده و بدون واسطه اقدام به تهیه آن نمایید.

 

دیدگاه شما

رسانه های همکار
استفاده از مطالب سایین شهد برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام سایین شهد و لینک به منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت به فروشگاه سایین شهد تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.