درباره سایین شهد

سایین شهد با هدف برقراری عدالت در دسترسی زنبورداران ایران به دارو و لوازم زنبورداری در سال 1401 کار خود را آغاز نمود، سایین شهد ایجاد دسترسی آسان و ارزان را رسالت خود می داند و برای آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و این رسالت خود را مقدمه توسعه و تعالی صنعت زنبورداری کشور می داند.

همراهی و حمایت شما عزیزان زنبوردار با این مجموعه، شرط اول تحقق رسالت فرشگاه اینترنتی سایین شهد است.

ارزش های سایین شهد

مشتری دوستی

اولین ارزش ما

خلق تجربه

لذت بخش برای مشتری

مسئولیت پذیری

به آنچه میگوییم استواریم.

بهبود مستمر

برای ارائه خدمات بهتر

مسئولیت اجتماعی

در خدمت جامعه

ارزش آفرینی

مدیریت ارزش پیشنهادی

چشم انداز سایین شهد

چشم‌اندازمان این است که در راستای ایجاد عدالت در دسترسی به دارو و لوازم زنبورداری گام برداریم.

ماموریت سایین شهد

ایجاد درسترسی به دارو و لوازم زنبورداری با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را ماموریت خود می دانیم.

همکاری با سایین شهد

سایین شهد آماده همکاری با کلیه فروشگاه های لوازم زنبورداری در سراسر کشور می باشد ، ما مفتخریم که در راستای تامین اجناس باکیفیت و دارای قیمت مناسب تلاش کرده ایم و اکنون آماده ایم با فروش عمده این اجناس به فروشگاه های لوازم زنبورداری و فرآورده های زنبور عسل در جای جای ایران، دسترسی آسان و ارزان به لوازم زنبورداری را برای همگان میسر نماییم.
 

درباره فروشگاه سایین شهد

فروشگاه سایین شهد با سرعت و قدرت در حال تبدیل شدن به بزرگترین و حرفه ای ترین پلتفرم عرضه دارو و لوازم زنبورداری است،این فروشگاه اینترنتی همچنین عسل و فراورده های طبیعی و باکیفیت زنبورعسل را نیز عرضه می نماید.

سایین شهد در تلاش از با ارائه دارو و لوازم زنبورداری ایرانی و خارجی با حداقل قیمت و حداکثر کیفیت گامی بزرگ در سهولت دسترسی زنبورداران کشور به این اقلام برداشته و دغدغه تامین مواد اولیه و ابزارآلات باکیفیت را برای زنبورداران گرامی حل نماید، بی شک در این راه به کمک خداوند و همراهی شما زنبورداران عزیز نیاز داریم.

استفاده از مطالب سایین شهد برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام و لینک به منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت به فروشگاه سایین شهد تعلق دارد. Copyright © 2019 – 2022   –   طراحی با ❤️ توسط ژانوس

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.